catering, gastronomia, hotele

„Catering Pod Lipami” – Poznań

Posted on Sty 11, 2012 in Poznań | 0 comments

Firma CATERING POD LIPAMI w Swarzędzu wywodzi się z działającej na rynku od 20 lat restauracji „Palacyk pod Lipami” w Swarzędzu. Idąc z duchem czasu postanowiliśmy serwować nasze dania nie tylko w stylowej restauracji, ale także w Państwa firmach i domach. Organizując przyjęcie firmowe, szkolenie, poczęstunek dla kontrahentów, wigilie firmowe, jubileusze czy spotkania z okazji imienin, urodzin, chrzcin, wesela, wieczór panieński lub kawalerski, spotkanie ze znajomymi możecie Państwo liczyć, że równie prowesjonalnie obsłużymy przyjęcia poza naszym obiektem.

Do tej pory korzystali z naszych usług cateringowych Nasi stali klienci czas najwyższy, aby szersze grono mogło skorzystać z naszych usług w swoich firmach czy domach. Zapraszamy do zamawiania nie tylko zimnych dań, ale także ciepłych, wyposażenia w postaci stołów, krzeseł, zastawy oraz wystroju niezbędnego do stworzenia odpowiedniego klimatu. Zapewniamy obsługę, wypożyczamy meble, dostarczamy posiłki na miejsce.

Mamy doświadczenie w organizacji takich imprez cateringowych jak: pokazy na targach, jubileusze firmowe, komunie, posiłki i przerwy kawowe na szkoleniach, imprezy rodzinne, świąteczna garmażerka.

Współpraca z firmą „Catering pod Lipami” to gwarancja światowego poziomu usługi. Dla nas liczy się sukces i pełna satysfakcja Klienta. Zachęcamy do korzystania z naszego 20-letniego doświadczenia na rynku gastronomicznym.

„Catering pod Lipami”

ul.Poznanska 35

62-020 Swarzedz

Leave a Comment